Liigu edasi põhisisu juurde
Sisukaart
Sotsiaaltöö

Sotsiaaltöö õppekavad 2022. aastal

Uudis

Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituuti (TLÜ ÜTI) saab tulla õppima bakalaureuseõppes sotsiaaltööd või sotsiaalpedagoogikat, magistriõppes sotsiaaltööd, aga ka sotsiaalpedagoogikat ja lastekaitset või sotsiaalset ettevõtlust, doktoriõppes sotsiaaltööd. Dokumentide vastuvõtt algab 15. juunil, doktoriõppes 23. mail, ning kestab 30. juunini.

Alates juulist 2022 on TLÜ sotsiaalpedagoogika bakalaureuse õppekava, sh juba alustanud rühmad, ÜTI sotsiaalkaitse suuna all.

Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituut jätkab bakalaureuseõppe kavaga infoühiskond ja sotsiaalne heaolu ja magistriõppe kavaga Kogukondade arendamine ja sotsiaalne heaolu.

Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis avatakse 2022. aasta sügisel uus magistriõppe kava Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon. Õppima saab tulla ka rakenduskõrghariduse õppekavavale Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus.

Nii Tartu Ülikoolis kui ka Pärnu Kolledžis on avalduste vastuvõtt magistriõppesse juba alanud ning kestab 29. juunini, bakalaureuse ja rakenduskõrghariduse õppekavadele võetakse dokumente vastu 13.–29. juunini.

Tallinna Tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituudi (õppetöö Lääne-Virumaal Mõdrikul) sotsiaaltöö rakenduskõrghariduse õppekavale saab avaldusi esitada 4. aprillist 4. juulini.