Skip to content
Sitemap

Kohtumised lobistidega

Hea valitsemistava põhimõtetega kooskõlas avaldab Tervise Arengu Instituut teabe kohtumiste kohta lobistide ja teiste huvirühmadega.

See aitab kaasa otsustusprotsesside avatusele ja vähendab huvide konflikti riski tervisepoliitika kujundamisel. Soovime, et meie otsustusprotsessid oleksid ausad, jälgitavad ja avalikkusele arusaadavad.

Jrk nrKohtumise kuupäevTeema/eesmärkAmetiisiku nimi ja ametinimetus (sulgudes)Organisatsioon, mida lobist esindab ja esindaja nimi (sulgudes)
121.10.2025Infovahetus, vähiliidu tegevuse rahastamineAnnika Veimer (TAI direktor), Kaire Innos (TAI teadusdirektor), Made Bambus (sotsiaalministeeriumi vähitõrje ekspert)Eesti Vähiliit (Vahur Valvere, Maie Egipt)
224.10.2025Infovahetus, vähipatsientide vajadusedKaire Innos (teadusdirektor)Onkoloogika (Kristel Leif)