Väljaanded

Tagasi

05. VEEBRUAR 2019

Tellimine

Ajakiri ilmub neli korda aastas: veebruari, mai ja septembri lõpus ning detsembri keskel.

Aastatellimuse hind on 15 eurot, üliõpilastele 10 eurot. Aastatellimus kolmes eksemplaris samale tellijale maksab 29 eurot. Tellimust on võimalik vormistada ka kaheks aastaks. Välismaale tellides lisandub tellimuse hinnale ka postikulu. Toimetusest on võimalik tellida ka varem ilmunud numbreid. 

Ajakirja tellimiseks tuleb täita ankeet, mille alusel väljastame arve.

Ajakirja saab samuti tellida veebilehel minuajakirjandus.ee (täishinnaga alates järgmisest numbrist) või postkontorites üle Eesti. 

Ajakiri on müügil

  • Tervise Arengu Instituudi koolituskeskuses (Tallinn, Hiiu 42, ettehelistamisega)
  • Tartu Ülikooli Raamatupoes (Tartu, Raekoja plats 11)

7 soovitust, miks ajakiri tellida

  1. 20-aastase kogemustepagasiga erialaajakiri koondab sotsiaaltööga seotud spetsialiste ja sotsiaaltöö huvilisi üle Eesti. See on «meie ajakiri», mis aitab püsida kursil, kaasa mõelda ning arendada oma professionaalset suhtevõrgustikku. Ajakirja tellides osaled mõtteruumis, mis moodustab n-ö valdkonnapõhise profiklubi.
  2. Ajakiri toob lugejaini praktikute ja teoreetikute seisukohad, mis mõjutavad sotsiaalvaldkonna poliitikasuundade arenguid, aktuaalsete probleemide lahenduskäike ja sündmusi. Ajakirjas artikleid avaldades saad ka sina neid arenguid mõjutada.
  3. Ajakiri toob sinuni sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika põneva ja kireva maailma, aidates sul orienteeruda sotsiaalvaldkonna teemades, teha oma töös informeeritud otsuseid ja end pidevalt täiendada.
  4. Ajakiri aitab kujundada Eesti sotsiaaltöö eriala identiteedi, mis on hädavajalik selleks, et ühiskond seda ka aktsepteeriks ja väärtustaks. Ajakirja abil saad selgitada oma elukutse võimalusi koostööpartneritele
  5. Sotsiaaltöö on justkui väärtkirjandus raamaturiiulis – erialaajakirjas avaldatud artiklite väärtus ajas ei kahane, vaid see muutub oluliseks töömaterjaliks protsesside võrdlemisel, uurimuste korraldamisel ning teadustöös.
  6. Erialaajakiri tagab suurepärase võimaluse valdkonnas tegutsevatele ekspertidele, teadlastele ja üliõpilastele eelretsenseeritud artiklite avaldamiseks.
  7. Ajakirjast saab Eesti parima sotsiaaltöö praktika kõrval ülevaate ka sellest, mis toimub mujal maailmas ning mida ja millest mõtlevad meie rahvusvahelised kolleegid.