Skip to content

Sotsiaaltöö Sotsiaaltöö

Uudis

Laste heaolu eriolukorra ajal: praktikute ja uurijate vaade

Kevadine eriolukord muutis kõigi inimeste senist harjumuspärast elurütmi üleöö. Uuteks elu kujundavateks märksõnadeks said ärevus, hirm, eraldatus, uute digioskuste omandamine, tihe elu kodukontor-koolis, distantsõpe ja distantssõprus.
sündmus, lapse heaolu
Uudis

Ajakirja Sotsiaaltöö värskes numbris

Ajakirja Sotsiaaltöö värskes numbris (Sotsiaaltöö 4/2020) on artikleid nii Eesti kui ka välisautoritelt ja need avavad taastava õiguse teoreetilisi lähtekohti, meetodeid ning praktilisi kasutusvõimalusi. Saab ka kaasa mõelda, missugused on praktika ja teooria seosed sotsiaaltöös, kuidas koroonakriis mõjutab sotsiaalvaldkonda jpt teemadel. Persoon...
Sotsiaaltöö kui elukutse

Eetilisi juhiseid sotsiaaltöötajaile koroonakriisi ajaks

Et aidata sotsiaaltöötajail käsitleda eetikaprobleeme koroonakriisi ajal, avaldas Rahvusvaheline Sotsiaaltöötajate Föderatsioon (IFSW) „Eetilised juhised sotsiaaltöötajatele tööks pandeemia tingimustes”. Dokumendist tegi kokkuvõtte ESTA eetikakomitee liige Marju Selg.
eetika, COVID-19

Sotsiaaltöö on ainulaadne erialaajakiri Eestis, mis toetab sotsiaalvaldkonna töötajate professionaalset arengut ja aitab laiendada silmaringi. Telli ajakiri paberil või liitu uudiskirjaga. 

Loe lähemalt