Instituut

13. VEEBRUAR 2019

Tööpakkumised

Otsime oma meeskonda TUGIKESKUSE ASSISTENTI

Tööülesanded:

  • igapäevaseks kontoritööks vajaliku tagamine (kontoritarbed, post, transporditeenus, nõupidamiste ettevalmistamine jms)
  • personalivaldkonna tegevuste assisteerimine (dokumentide vormistamine, aruannete koostamine jms)
  • dokumendihaldusega seotud tegevused ja asjaajamine

Nõudmised kandidaadile:

  • algatusvõime ja organiseerimisoskus
  • kiire õppimisvõime ja väga hea suhtlemisoskus
  • täpsus, korrektsus

Kasuks tuleb:

  • töökogemus loetletud valdkondades
  • dokumendihalduse, e-arvete ja muude tööks vajalike elektrooniliste keskkondade tundmine (WebDesktop, Fitek, CV Online jms)
  • kõrgharidus

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • arenguvõimalust

Asukoht: Hiiu 42, Tallinn
Tööle asumise aeg: nii kiiresti kui võimalik

Elulookirjeldus koos palgasooviga saada meile hiljemalt 25. veebruaril 2019 e-posti aadressil personal@tai.ee

Lisainfo e-posti aadressil personal@tai.ee või telefonil 659 3908.