Instituut

21. JAANUAR 2020

Tööpakkumised

Otsime oma meeskonda meditsiiniterminoloogia projektijuhti.

Tööülesanded:

  • meditsiini, sh rahvatervishoiu terminoloogia kujundamiseks vajaliku süsteemi arendamine, juhtimine ja koordineerimine
  • huvirühmade, erinevate terminite komisjonide ja erialaspetsialistide koostöö koordineerimine
  • meditsiini, sh rahvatervishoiu klassifikaatorite arendamine ja haldamine

Nõudmised kandidaadile:

  • magistrikraad (soovitatavalt meditsiiniline eriharidus)
  • suurepärane eesti ja inglise keele oskus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • huvi terminoloogia ja selle arendamise vastu
  • hea analüüsioskus ning kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus
  • eelnev töökogemus meditsiini valdkonnas
  • korrektsus
  • väga hea läbirääkimisoskus

Kasuks tuleb:

  • hea pingetaluvus
  • algatusvõime ja valmisolek töötada meeskonnas
  • initsiatiivikus ning võime pakkuda välja lahendusi
  • rahvusvahelise koostöö kogemus
  • teise võõrkeele oskus
  • varasem töökogemus terminoloogia- või tõlketööde valdkonnas

Pakume:

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd pidevalt arenevas valdkonnas
  • kaasaegset töökeskkonda
  • enesetäiendamise võimalusi
  • konkurentsivõimelist palka

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Kandideerimine

Elulookirjeldus ja motivatsioonikiri saada meile hiljemalt 10. veebruaril kas aadressil personal@tai.ee või läbi CV Online'i.

Küsimuste korral aitab Piret Viiklepp (piret.viiklepp@tai.ee, tel 659 3917).