Instituut

07. AUGUST 2019

Tööpakkumised

Toitumise infosüsteemi projektijuht

NutriData toitumise infosüsteemi (www.nutridata.ee) eesmärk on koguda ja taasesitada toitumusliku olukorra hindamiseks vajalikke andmeid, võimaldades seeläbi toitumise ja toiduohutuse alase riskihindamise teostamist Eestis. NutriData infosüsteemi aluseks on riiklik toidu koostise andmebaas. Lisaks kuuluvad sinna toitumisprogramm, toidutootjatele suunatud toote arvutus- ja sisestusprogramm, toitumisuuringute läbiviimiseks mõeldud küsitlusprogramm ning tervisliku toitumise veebileht toitumine.ee.

Tööülesanded

  • NutriData infosüsteemi täiendamine, uuendamine, kasutajate abistamine ja juhendamine
  • infosüsteemi edasiarendamine koostöös NutriData meeskonna ja arendusfirmaga
  • veebilehe haldamine
  • infosüsteemi kasutajatele koolituste ja infopäevade läbiviimine
  • täiendavate projektide lähteülesannete ja taotluste ettevalmistamine ning elluviimine

Nõudmised kandidaadile

  • magistrikraad või sellega võrdsustatud haridustase
  • toitumisalased teadmised ja toitumise põhitõed ning huvi toitumise ja sellega seonduva vastu
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • hea meeskonnatöö võimekus
  • täpsus, hea keskendumisvõime ja süsteemsus
  • hea suhtlemis-, eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus ning esinemisjulgus
  • hea analüüsi- ja algatusvõime
  • iseseisvus
  • suutelisus süüvida detailidesse, kuid oskus samaaegselt näha suurt pilti

Kasuks tuleb

  • teadmised tervise valdkonnas
  • osalemine teadus- ja arendusprojektide sisulises töös
  • töökogemus andmebaasidega
  • projektijuhtimise kogemus
  • vene keele oskus

Omalt poolt pakume

  • tööalaseid väljakutseid ja eneseteostusvõimalust
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • arengu- ja koolitusvõimalusi
  • 35-päevast põhipuhkust
  • kaasaegseid töötingimusi
  • oma tervise edendamise sportimisvõimaluste hüvitamist

Lisainformatsioon

Elulookirjelduse ja motivatsioonikirja koos palgasooviga palume saata hiljemalt 6. septembril 2019. a. Töö on täiskoormusega ja tähtajaline (lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamine). Lisainfo e-posti aadressil personal@tai.ee või telefonil 659 3911.

Töökuulutus CV Online’is

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel