Kampaaniad 2010

Tagasi

Soolatarvitamise vähendamise kampaania

11. JAANUAR 2013

sool_2010_banner420x250Kampaania eesmärk oli juhtida tähelepanu liigsele soolatarbimisele ning soovitas süüa mitte enam kui 5 g (triiki täis teelusikatäis) soola päevas. Lisaks anti nõuandeid ja nippe, kuidas soolatarbimist vähendada.

Loe lisa...

 

Terviseks?

31. MÄRTS 2017

Alkoholi liigtarvitamist ennetav kampaania terviseks_2010_OD_thumb_EST "Terviseks?" keskendus terviseprobleemidele, mis võivad kaasneda isegi mõõdukana tunduva alkoholi tarvitamisega. Kampaania eesmärk oli suurendada ühiskonna üldist teadlikkust, et alkoholi tarbimine ei ole riskivaba isegi pealtnäha mõõdukal tarbimisel. Samuti aidata sihtrühmal luua seost enda alkoholitarbimise ja tervisehäirete vahel.

Loe lisa...

 

Ainus viis kindel olla – tule testima!

11. DETSEMBER 2015

hiv_2010_estpilt_naine_odHIV-teemalise teavituskampaania „Ainus viis kindel olla – tule testima!“ eesmärk oli kutsuda inimesi end HIV suhtes testima, et väheneks nende arv, kes ei ole teadlikud oma nakatumisest.

Loe lisa...

 

Sinu tervis on su enda kätes

11. DETSEMBER 2015

tervis_selveri_kliendilehtÜle-eestilise toitumiskampaania ”Sinu tervis on su enda kätes. Söö 5 peotäit puu- ja köögivilja päevas” eesmärk oli tõsta inimeste teadlikkust sellest, kui palju tuleks puu- ja köögivilju süüa.

 

 

Loe lisa...