Uudised

Tagasi

Ülemaailmne vähipäev tuletab meelde ennetuse olulisust

03. VEEBRUAR 2017

Laupäeval, 4. veebruaril tähistatakse kogu maailmas vähipäeva. Kuna vähihaigestumuse suurenemine nii Eestis kui mujal maailmas jätkub, on oluline meelde tuletada, et igaüks saab anda panuse vähist tingitud haiguskoormuse vähendamisse.

Loe lisa...

 

Tervisekuud pakuvad tööandjatele inspiratsiooni

20. JAANUAR 2017

Tervise Arengu Instituut alustas eelmisel aastal tervisekuude traditsiooni ning jätkab sellega ka tänavu. Tervisekuud on mõeldud eelkõige tööandjatele, et pakkuda neile inspiratsiooni töökohal terviseteemade käsitlemiseks ning töötajate tervisesse panustamiseks.

Loe lisa...

 

Terviseinfo uudiskiri, detsember 2016

03. JAANUAR 2017

Terviseinfo värske uudiskirja avalood on toitumise teemadel. Lugeda saab toidupakendeid ja toitumisalast infot puudutavatest muudatustest ning sellest, mida üldse toidu ostmisel jälgida.

Loe lisa...

 

Tervise Arengu Instituudi uus direktor on Annika Veimer

13. JAANUAR 2017

16. jaanuaril asub ametisse Tervise Arengu Instituudi (TAI) uus direktor Annika Veimer, kes on alates 2007. aastast töötanud TAI-s arendusdirektorina.

Loe lisa...

 

Avaldatud on aastate 2009–2015 Eesti tervishoiukulude analüüs

30. DETSEMBER 2016

Tervise Arengu Instituudil valmis analüüs „Eesti tervishoiukulud 2015", mis kirjeldab aastate 2009–2015 tervishoiukulusid ja nende muutusi. Analüüs on rohkete joonistega ning sellest leiab ka valiku võrdlusi teiste Euroopa Liidu riikidega.

Loe lisa...